مکان فعلی :
اخبار :

آغاز همایش شش روزه رفسنجان ، تدبیر ، تلاش و توسعه
۱۳۹۵/۰۶/۲۴

آغاز همایش شش روزه رفسنجان ، تدبیر ، تلاش و توسعه

با حضور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان همایش شش روزه رفسنجان ، تدبیر ، تلاش و توسعه و نیز نمایشگاه توانمندیهای رفسنجان و ظرفیتهای بومی و عشایری و جشنواره ملی بازیهای بومی و محلی کشور افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان ، همایش شش روزه رفسنجان ، تدبیر ، تلاش و توسعه روز چهارشنبه با حضور حمید ذکاءاسدی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری ، مدیرکل بازرسی و نظارت وزارت ورزش و جوانان ، مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان و مسئولین شهرستان رفسنجان آغاز به کار کرد . در این مراسم لوح ثبت ملی پسته به ملانوری فرماندار ویژه شهرستان رفسنجان اهداء شد .
همچنین در این روز نمایشگاه توانمندیها و ظرفیتهای شهرستان رفسنجان و نیز جشنواره بازیهای بومی و محلی کشور با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد .  نمایشگاه توانمندیها و ظرفیتهای رفسنجان دارای 160 غرفه است و تا تاریخ 29 شهریورماه در محل مجموعه ورزشی دانشگاه ولیعصر ( عج ) رفسنجان دایر خواهد بود .
در جشنواره بازیهای بومی و محلی بیش از 700 شرکت کننده از سراسر کشور به مدت دو روز در مسابقات مختلف با هم به رقابت خواهند پرداخت . در افتتاحیه این مراسم نشان یادبود ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی کشور به فرماندار رفسنجان اهداء شد .


منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
بازدید : ۱۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید