مکان فعلی :
اخبار :

در حال حاضر در استان کرمان هیچ گروه اشرار و یا گروه منسجم تروریستی وجود ندارد
۱۳۹۵/۰۷/۰۹

در حال حاضر در استان کرمان هیچ گروه اشرار و یا گروه منسجم تروریستی وجود ندارد

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان : در استان کرمان با وفاق و همدلی که حاکم است و همراهی سه قوه این نوید را می دهیم که در حال حاضر در استان کرمان هیچ گروه اشرار و یا گروه منسجم تروریستی وجود ندارد زیرا مقوله امنیت را پایه اصلی همه فعالیت ها از جمله اجرای اقتصاد مقاومتی می دانیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان به نقل از خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "حمید ذکاء اسدی" ظهر پنجشنبه 8 مهرماه در سمینار توجیهی – آموزشی انتخابات ویژه فرمانداران و بخشداران استان با حضور قائم مقام وزیر کشور، به رونمایی از کتابچه منشور همدلی و اخلاق انتخاباتی گروه های سیاسی استان در سال گذشته با شعار ولایت و توسعه اشاره کرد و گفت: نجابت گروه ها و جناح های سیاسی، آرامش سیاسی خوبی را در استان حاکم کرده است و این اصل را در انتخابات سال گذشته شاهد بودیم.

 ذکاءاسدی آرامش سیاسی را زمینه ساز برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و امن دانست و اظهار کرد: آرامش سیاسی در استان کرمان با وفاق و همدلی همه گروه ها و جناح های سیاسی با تدبیر استاندار کرمان با بکارگیری ائمه جمعه و جماعات در مسیر توسعه و سازندگی شکل گرفت و امروز ائمه جمعه در جلسات مژده سرمایه گذاری جدید را می دهند و محدود به حاشیه ها پرداخته می شود.

وی خاطر نشان کرد: در استان کرمان با وفاق و همدلی که حاکم است و همراهی سه قوه این نوید را می دهیم که در حال حاضر در استان کرمان هیچ گروه اشرار و یا گروه منسجم تروریستی وجود ندارد زیرا مقوله امنیت را پایه اصلی همه فعالیت ها از جمله اجرای اقتصاد مقاومتی می دانیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان، پایدار بودن امنیت در استان کرمان و ابتکارات استاندار کرمان از قبیل طرح سند امنیت غذایی، طرح همیاران آب، تقسیم استان به هشت زون اقتصادی و ... را از دلایل انتخاب استان کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی دانست.

ذکاءاسدی با اشاره به حضور حداکثری و مشارکت بالای مردم در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان کرمان اشاره کرد و افزود: استان کرمان این آمادگی را دارد تا حماسه سیاسی  دیگری را در انتخابات پیش رو با حضور گسترده و حداکثری مردم خلق نماید.


منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
بازدید : ۱۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید