مکان فعلی :
اخبار :

تاکید معاون استاندار بر مدیریت ، برنامه ریزی و حرکت بسوی صنعتی شدن شهرستان انار
۱۳۹۵/۰۸/۰۸

تاکید معاون استاندار بر مدیریت ، برنامه ریزی و حرکت بسوی صنعتی شدن شهرستان انار

حمید ذکاءاسدی در جلسه ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی شهرستان انار : باید با مدیریت و برنامه ریزی و حرکت بسوی صنعتی شدن شهرستان انار را از تک محصولی خارج کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری انار روز پنج شنبه جلسه ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی شهرستان انار با حضور معاون سیاسی ، امنیتی  و اجتماعی استانداری ، سنجری مدیر کل امور اقتصادی استانداری ، انارکی محمدی نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، مدیران ادارات کل و روسای بانکهای استان  ، مسئولین شهرستان و جمعی از صنعتگران شهرستان در محل فرمانداری انار برگزار شد .

حمید ذکاء اسدی در این جلسه ضمن عرض تسلیت ایام شهادت امام سجاد علیه السلام و تقدیر و تشکر از فرماندار  و تبریک انتصاب حجت الاسلام منتظری بعنوان امام جمعه انار اظهار داشت در خصوص کمبود امکانات بهداشتی و درمانی شهرستان انار،نماینده محترم مجلس باید این مشکل را در دستور کار خود قرار دهند و با رایزنی با وزارت بهداشت و درمان از وزیر محترم دعوت کنند که به این منطقه بیایند و از نزدیک مشکلات را ببیند تا انشاالله مشکل درمان این منطقه حل شود . در استان هم در این  زمینه هر کمکی که بتوانیم انجام بدهیم دریغ نخواهیم کرد.
وی افزود خوشبختانه نماینده مردم انار بومی همین شهرستان است و با توانایی و تدبیری که از ایشان سراغ دارم انشاالله مسائل انار از طریق وزارتخانه های مربوطه  توسط ایشان پیگیری می شود .
وی با اشاره به تک محصولی بودن شهرستان انار تاکید کرد با مدیریت و برنامه ریزی و حرکت به سوی صنعتی شدن باید این منطقه را از تک محصولی خارج کرد و ابتدا هم بایستی با کارگاههای کوچک شروع کنیم.
ذکاءاسدی در ادامه در رابطه با محصول پسته افزود در دو هفته قبل از طریق استاندار محترم جلسات زیادی برای رونق بازار پسته برگزار شده است و فردا هم این جلسه در رفسنجان برگزار خواهد شد تا قیمت مناسبی برای این محصول در نظر گرفته شود و مشکل پسته هم  برطرف شود . در زمینه آبیاریهای تحت فشار نیز اقدامات خوبی در شهرستان انجام شده است و کشاورزان منطقه نیز باید از تسهیلات مربوطه استقبال و استفاده نمایند .
وی تاکید کرد استاندار کرمان با تشکیل مثلث توسعه همه نیروها را پای کار آورده اند و با در پیش رو گرفتن سیاست اعتدالی که استاندار در استان داشته اند انشاالله با کمک مردم و سرمایه گذاران و همت دولت و همکاری نمایندگان مجلس شاهد پیشرفت و توسعه استان خواهیم بود .


منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
بازدید : ۱۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید