مکان فعلی :
اخبار :

برنامه ریزی برای صادرات نان کرمان به مشهد و تهران
۱۳۹۵/۱۰/۱۶

برنامه ریزی برای صادرات نان کرمان به مشهد و تهران

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به پیشرفت های حاصل شده از اسناد امنیت غذایی در استان کرمان، گفت: برای صادرات نان کرمان به استان های خراسان و تهران برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، حمید ذکاء‌اسدی بعد از ظهر چهارشنبه در کارگروه سلامت استان کرمان که در سالن پیامبراعظم(ص) استانداری کرمان برگزار شد، افزود: کیفیت نان در نانوایی‌های استان کرمان به نسبت دو، سه سال گذشته با توجه به تدوین سند امنیت غذایی استان افزایش یافته است.
وی با اشاره به درجه بندی نانوایی‌های استان کرمان براساس کیفیت نان تولیدی، یادآورشد: برای صادرات نان کرمان از بخش گلباف و روستای ده زیار به استان های خراسان و تهران برنامه‌ریزی شده است که این امر همکاری بیشتری برای رشد کیفیت نان در استان کرمان می طلبد .
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اینکه در کارخانه رب گوجه فرنگی شهرستان قلعه گنج با تولید انبوه مواجه هستیم که استانداردهای لازم در این زمینه رعایت می‌شود، خاطرنشان کرد: سایر کارخانه‌های فرآوری و تولید رب گوجه در استان کرمان در صورت عدم رعایت استانداردهای لازم پلمب خواهند شد.
ذکاءاسدی با اشاره به ثمرات اسناد امنیت غذایی استان کرمان، گفت: آمارها نشان می‌دهد که پیشرفت خوبی در همه زمینه‌ها از جمله کیفیت نان، لبنیات و گوشت صورت گرفته است و نمونه بارز آن کشتارگاه‌های استان کرمان به ویژه کشتارگاه کرمان است که پس از تدوین اسناد امنیت غذایی وضعیت آن ها بهبود یافت.
وی با تاکید براینکه بهسازی کشتارگاه رفسنجان باید در اولویت کاری دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان قرار بگیرد، افزود: خوشبختانه وضعیت کشتارگاه‌های شرق و جنوب استان نیز مساعد شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان ضمن تاکید بر ایجاد امید و نشاط در جامعه، به ارتقا سطح امید به زندگی در استان کرمان خبر داد و یادآورشد: متاسفانه برخی افراد غیرکارشناس در مصاحبه و سخنرانی های خود مباحثی را مطرح می کنند که آرامش عمومی را بر هم می زنند اما در این کارگروه تلاش می شود تا سطح امید به زندگی در اقشار مختلف جامعه ارتقا یابد.


منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
بازدید : ۱۰۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید