مکان فعلی :
اخبار :

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی : حاشیه نشینی ؛ معضل اجتماعی که منجر به فروپاشی جوامع می شود .
۱۳۹۵/۱۲/۱۹

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی : حاشیه نشینی ؛ معضل اجتماعی که منجر به فروپاشی جوامع می شود .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: در سه سال اخیر با مدیریت جدید استان کرمان با وجود همه مشکلات موجود و خلاءهای قانونی، مقابله با حاشیه نشینی به نتیجه مطلوب رسید.

به گزارش خبرگزاری ایرنا حمید ذکاء اسدی روز چهارشنبه در نشست شورای حفظ حقوق بیت المال استان کرمان با محوریت حفاظت از منابع طبیعی و انفال گفت : رهبر معظم انقلاب اسلامی ، حاشیه نشینی را معضل دوم اجتماعی بعد از اعتیاد مطرح کرده اند.
وی عنوان کرد: آمارهای بالای 10 میلیون نفر که درباره حاشیه نشینی ذکر می شود از معضلات اجتماعی است که حتی می توانند به فروپاشی جوامع بینجامد.
وی گفت: در حوزه مقابله با حاشیه نشینی با همکاری و همپوشانی مدیران توانستیم به نتایج مطلوبی دست یابیم و از این موارد در استان کرمان زیاد داشته ایم.
معاون استاندار کرمان بیان کرد: اخیرا کاروانسرای وکیل که حدود 15 سال معطل مانده و مانند خرابه ای در حال از بین رفتن بود با پیشگامی استاندار و همراهی رئیس کل دادگستری کرمان به سر منزل مقصود رسید و این می تواند شروع کار خوب و مناسب در مرکز بازار و مناطق میراث فرهنگی ما باشد.
وی عنوان کرد: با وجود همه مشکلات موجود، مدیران اجرایی آمادگی دارند که کارهای خوبی را اجرا کنند.
ذکاء اسدی با اشاره به اینکه دستگاه قضایی پشتیبانی بی دریغی را از مسائل امنتیی، اجرایی و انتخاباتی و سیاسی دارد، گفت: چراغ راه ما به طور مشخص در این عملیات دستگاه قضایی است.
وی افزود: استان کرمان همانطور که در اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل در این زمینه، حرف برای گفتن دارد و کارهای انجام شده قابل ارائه است، با تداوم این همکاری ها آینده بسیار خوبی را پیش رو خواهیم داشت.
وی از مدیران دولتی خواست همه جوانب را رعایت کنند و این طوری نباشد که دستشان به کار نرود و در این رابطه با مشاوران حقوقی ادارات هماهنگی و عمل کنند.


منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
بازدید : ۱۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید