مکان فعلی :
اخبار :

ششمین جلسه ستاد انتخابات استان برگزار شد
۱۳۹۵/۱۲/۲۵

ششمین جلسه ستاد انتخابات استان برگزار شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور استاندار و فرمانداران سراسر استان برگزار شد گفت : ستاد انتخابات استان و فرمانداران سراسر استان برای برگزاری انتخابات سالم، امن و باشکوه آمادگی دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور استاندار و فرمانداران سراسر استان برگزار شد گفت : ستاد انتخابات و فرمانداران سراسر استان برای برگزاری انتخابات سالم، امن و باشکوه آمادگی کامل دارند.
حمید ذکاءاسدی بر قانونمداری و بی طرفی همگان در انتخابات تاکید کرد و از فرمانداران خواست زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.
وی ابراز داشت: میزان مشارکت مردم استان کرمان در انتخابات گذشته با حضور 63 درصدی ، یک درصد بیش از میانگین کشوری مشارکت در انتخابات بوده است.
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان افزود : اقدامات مثبتی در زمینه های سیاسی، فرهنگی و به خصوص اقتصاد مقاومتی در استان صورت گرفته است که کرمان را در تارک توسعه کشور همچون ستاره ای می درخشاند .

وی افزود با مدیریت جهادی استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی استان زمینه امیدواری مردم فراهم شده و انشاءالله انتخابات آینده با شکوه ، سالم و قانونی برگزار خواهد شد .


منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
بازدید : ۱۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید