مکان فعلی :
اخبار :

برگزاری نشست مشترک ستاد انتخابات استان کرمان با اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها
۱۳۹۶/۰۱/۰۷

برگزاری نشست مشترک ستاد انتخابات استان کرمان با اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها

نشست مشترک ستاد انتخابات استان کرمان با اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان، نشست مشترک ستاد انتخابات استان کرمان با اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد.
حمید ذکااسدی رئیس ستاد انتخابات استان کرمان در این نشست اظهار داشت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا مهمترین رویداد در سال جاری است.
وی بیان داشت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری انتخابات یکی از دو رکن اصلی مردم سالاری دینی ماست و چشم جهانیان را به کشور ما خیره کرده است.
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان ادامه داد: امیدوارم بتوانیم به نحوی انتخابات را برگزار کنیم که مورد رضایت خدا باشد و حفظ امانت و صیانت آرا مردم را انجام دهیم.
ذکااسدی عنوان کرد: انشاالله استان کرمان در سال جاری همچنان پیشرو و پرچمدار فعالیت های اقتصاد مقاومتی به ویژه در بخش تولید و ایجاد اشتغال باشد.
وی اضافه کرد: از اعضای هیئت اجرایی و اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان کرمان تشکر می کنم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان افزود: با توجه به پهناوری و وسعت استان کرمان 81 حوزه انتخابیه در 23 فرمانداری و 58 بخش داریم.
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان ابراز داشت:  مقام معظم رهبری فرمودند «باید مر قانون رعایت شود» و به دنبال این هستیم که مر قانون را اجرا کنیم و اگر در جایی اشکالی وجود دارد باید مشکل را سریعا اصلاح کنیم و امانتدار رای مردم باشیم. 
ذکااسدی اضافه کرد: با توجه به حساسیت بالای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با هماهنگی بین هیئت های نظارت و هیئت های اجرایی می توانیم شاهد انتخاباتی سالم و امن باشیم.
وی خاطرنشان کرد: کارهای عمرانی و اقتصادی در استان کرمان باعث ایجاد امید در بین مردم شده است به طوری که میانگین مشارکت مردم در انتخابات سال گذشته بالاتر از میانگین کشوری بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان اظهار داشت: شوراهای اسلامی شهر و روستا با توجه به امکاناتی که در اختیار دارند، می توانند گام های موثری برای توسعه، پیشرفت و عمران بردارند بنابراین مردم استان کرمان باید انتخاب اصلح را داشته باشند.
ذکااسدی درباره بررسی صلاحیت داوطلبان ابراز داشت: بررسی صلاحیت ها بر اساس مستنداتی انجام می شود که از مراجع چهارگانه دریافت می کنیم و سعی ما بر این است که بر اساس مستندات نظر دهیم و امیدواریم هیئت های نظارت نیز بر اساس مستندات عمل کنند و مطمئنم انتخابات خوبی را با همکاری و هماهنگی یکدیگر رقم خواهیم زد.
 


منبع : معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی
بازدید : ۱۰۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید